Одяг Barbara Schwarzer

Німецький бренд Barbara Schwarzer (Барбара Шварцер) проголосив жінку іконою виключної елегантності і неперевершеного стилю.

Марка створює одяг для типової сучасної представниці прекрасної статі - вона і успішна бізнес-леді і мама і світська дама, життя якої наповнене насиченими культурними подіями. Тому в одязі Barbara Schwarzer чудово поєднується притягальна елегантність і практична універсальність.

Вже більше 10 років, саме стільки існує бренд на європейському ринку, Barbara Schwarzer дарує жінкам впевненість у своїй бездоганності, безмежне задоволення і комфорт.

Торгівельна марка названа на честь своєї створювачки, головного дизайнера і просто неймовірно талановитої і красивої жінки, кожний виріб якої відзначено печаткою тонкого смаку. «Всі мої роботи реалізують моє особисте бачення моди», - говорить вона.

Бренд випускає свої колекції два рази на рік, але завжди трохи раніше покладеного терміну, щоб кожна модниця встигла оновити гардероб до наступаючого сезону.

Одяг Barbara Schwarzer має широку розмірну сітку. Кожна жінки будь-якого віку і комплекції обов'язково знайде в колекції бренду щось своє індивідуальне і неповторне.

Завдяки бездоганному крою, вишуканої лаконічності форм і матеріалів одяг навіть великих розмірів буде витончено виглядати на дамах з пишними формами.

Лідер у сегменті вечірньої моди

Окремої уваги заслуговують коктейльні та вечірні вбрання Барбари Шварцер. Ці воістину приголомшливі і, вражаючі своєю розкішшю, сукні гідні захоплення. Адже невипадково бренд зумів завоювати незаперечну репутацію одного з лідерів у сегменті вечірньої моди.

Головне місце в колекціях вечірніх суконь віддано чорному кольору. Глибокий і виразний - він тонко передає красу жіночої фігури. А в поєднанні з ажурними вставками, вишивкою, камінцями і стразами додає наряду розкоші та гламуру.

Офіційний сайт: www.barbaraschwarzer.de
Колекція одягу великих розмірів Barbara Schwarzer в магазині «Хелен Гранд»