Одяг PERSONA by Marina Rinaldi

PERSONA by Marina Rinaldi (Персона) - лінія жіночого одягу великих розмірів від Max Mara Group. Зараз це практично самостійний бренд що входить до концерну Max Mara Fashion.

Спочатку це була лише лінія одягу від Max Mara, і з'явилася вона на початку 1970-х років. З 1983 року лінія жіночого одягу для повних PERSONA by Marina Rinaldi перейшла під крило проекту Marina Rinaldi, а трохи пізніше стала самостійним брендом.

Італійський одяг бренду «PERSONA by Marina Rinaldi» завжди виділялася неповторною елегантністю, неперевершеною якістю і вишукуваннями в дизайні.

Наряди від «PERSONA by Marina Rinaldi» жіночні, зручні і одночасно стильні. Різноманітність колекцій зачіпає всі сфери діяльності жінки: на роботі - виглядає модно і елегантно, у вільний від роботи час, жінка- «PERSONA by Marina Rinaldi» віддає перевагу спортивному стилю, а для особливих випадків вміє підкреслити свою чаруючу жіночність.

«PERSONA by Marina Rinaldi», щоб врахувати всі індивідуальності жіночої фігури, використовує спеціальні лекала, що виділяють виняткову ексклюзивність власниці наряду від «PERSONA by Marina Rinaldi».

Шик і жіночність, яка простежується в колекціях - це лише найменше з того, що може запропонувати PERSONA by Marina Rinaldi. Колекції завжди легкі та комфортні, і завжди бездоганний союз вишуканості стилю та елегантності.

Жінка- «PERSONA by Marina Rinaldi» прагне до краси. Вона сучасна і своїм елегантним виглядом притягує захоплені погляди оточуючих!
Розмірний ряд одягу великих розмірів PERSONA by Marina Rinaldi становить від 46 до 58.

Логотип PERSONA by Marina Rinaldi

Сайт: www.personamr.com

Італія