Жіночий одяг для дому та сну Rösch

Rösch

Німецька марка Rösch пропонує зручний, високоякісний одяг для сну, відпочинку і пляжний одяг. Бренд випускає кілька ліній жіночого одягу, розрахованих на різні сегменти fashion ринку.

Колекція Rösch Curve

Наша колекція Rösch Curve – це творча, спокуслива і вишукана мода великих розмірів, яка прославляє жіноче тіло. У колекції представлено одяг для дому, сну і відпочинку. Тканини швейцарського виробництва гарантують високу якість, зручність і комфорт.

Жіночий домашній одяг великих розмірів Rösch
Жіночий домашній одяг великих розмірів Rösch

Філософія бренду

Як сімейний бізнес, RÖSCH FASHION GMBH & CO. KG прагне жити відповідно до філософії, яка була сформована однією ідеєю протягом трьох поколінь: якщо це не приносить користі клієнту, це марно. Виходячи з цього переконання, ми прагнемо кожен день пропонувати вам високоякісні та довговічні продукти, які вразять вас. Ось чому тріада дизайну, якості і матеріалів знаходиться в центрі нашої корпоративної філософії.

Дизайн

З 1949 року RÖSCH FASHION розробляє і виробляє високоякісний нічний одяг для вимогливих жінок. Тому ми розуміємо потреби клієнтів вдень і вночі. Актуальні фасони, досконалий крій, модні акценти і віртуозна обробка деталей – ми пропонуємо широкий асортимент продукції практично для будь-якої вікової групи і будь-якої фігури.

Жіночий одяг для сну, відпочинку і пляжу від бренду Rösch
Жіночий одяг для сну, відпочинку і пляжу від бренду Rösch

Матеріал

Rösch – це високоякісні натуральні тканини, в першу чергу – бавовна, а також модал і віскоза. Синтетичні волокна використовуються тільки в купаніках і пляжному одязі, де вони мають певні функціональні властивості. Більше 80% наших тканин закуповуються в Німеччині і Європі. Ми хочемо, щоб ви відчували себе комфортно в нашому одязі кожен день.

Якість

Щоб ви могли насолоджуватися вашим улюбленим речами як можна довше, ми суворо дотримуємося наших високих стандартів якості. Кожна тканина проходить перевірку нашою командою щодо забезпечення якості в Тюбінгені / Німеччина. Для цього RÖSCH Fashion підтримує найсучасніші лабораторії.