Cinzia Rocca

Cinzia Rocca

Марці «Cinzia Rocca» більше півстоліття. Спеціалізація фірми лежить у створенні одягу класу люкс для же11щип і iia да1111ий момент займає гідне місце серед лідерів у своєму сегменті.
Історія "Cinzia Rocca" починається з 1953 року. У той час Giacomo Rocca (Джикомо Рокка) створив корпорацію Rodel SpA, яка на початку розвитку бере орієнтир на брепд в ніші розкішного жіночого елітного одягу. Сьогодні, сім'я Giacomo Rocca, дуже пишається, що марка «Cinzia Rocca» - це остаточне ім'я фірми - можна порівняти з найвищою якістю з Італії на міжнародному рівні.
Верхній одяг «Cinzia Rocca» набув світової популярності, оскільки виробляється тільки з натсировини - кашемір, молода альпака та лама, застосовується шерсть найвищої якості, у тому числі й знаменита шерсть «Loro Piana». Пальто створені
«Cinzia Rocca» полюбили модниці у США та Європі.
«Cinzia Rocca» - це витонченість ліній та гнучкість форм, натхненність та жіночність, ексклюзивні матеріали та аксесуари.
"Cinzia Rocca" - ототожнює жіночну красу, втілення в класиці. Виразні кольори і відтінки, що ллються, лаконічність окремих деталей ii обробки. Ідеальні лікії крою, унікальні рядки та ручна робота – все це робить вироби «Cinzia Rocca» особливо вишуканими.