Жіночі джинси великих розмірів

Жіночі джинси - найдемократичніший елемент одягу. Їх носять жінки різного віку і габаритів. У багатьох жінок знайдеться в шафі пара найулюбленіших, які вона зберігає як зіницю ока десятки років, періодично намагаючись в них влізти, і дуже засмучується, якщо це в неї не виходить.

До речі, те, що джинси стали такими модними і популярними, заслуга виключно жіноча. Ще зовсім недавно джинси були повсякденним одягом ковбоїв. Тепер же це річ номер один як в чоловічому, так і в жіночому гардеробі.

Жіночі джинси однаково можуть як прикрасити вашу фігуру, так і представити її в дуже невигідному світлі. Тому до вибору ідеальної пари цього виробу потрібно підходити з усією серйозністю. Не варто надто вже гнатися за модними трендами, джинси актуальні завжди, набагато важливіше, щоб вони добре виглядали на їх власниці.

На дамах з пишними стегнами чудово виглядають моделі з легким кльошем. І якщо це саме ваш фасон, нехай вас не бентежить, що він не такий популярний, як був раніше. Носіть з задоволенням.

З повними ніжками складніше, тут за допомогою брюк потрібно домогтися подовження силуету. У цьому випадку вибирайте прості прямі джинси. Обробки і потертостей радимо уникати, вони тільки додадуть обсягу. Також не рекомендуємо носити ремінь, він буде ділити фігуру навпіл і тоді ефекту стрункості вам не домогтися.

Універсальна і модна модель, яку можна придбати власницям повних стегон і повних ніг - це широкий кльош, який починається відразу від стегна. Цей фасон виглядає дуже ефектно, якщо правильно підібрати верх.

До речі, дуже популярні останнім часом джинси скіни, можуть дозволити собі не тільки худишкі. Але пишнотілим модницям все ж радимо носити їх в парі тунікою. Молодіжні джинси - бойфренди, що мають злегка безформний і недбалий вигляд, теж можуть чудово виглядати на дівчині з пишною фігурою. Ця модель полюбилася багатьом модницям. Але, незважаючи на всі переваги і зручність, цей фасон не можна надіти куди завгодно. Та й взагалі є місця, де будь-які джинси будуть виглядати недоречно. Наприклад, при відвідування театру, урочистих заходів та банкетів джинси, природно, краще не одягати.

Що стосується колірної гамми, то вона найрізноманітніша і, звичайно ж, ви можете вибирати відтінок на ваш смак. Але пам'ятайте, що світлі джинси можуть тільки підкреслити недоліки фігури, тому приділяйте особливу увагу верху вашого ансамблю: це може бути туніка або стильний багатошаровий варіант.