Persona by Marina Rinaldi

Persona by Marina Rinaldi

Persona by MarinaRinaldi - лінія жіночого одягу великих розмірів від Max Mara Group. Зараз це практично самостійний бренд, що входить в концерн Мах Мага Fashion.

Спочатку це була лише лінія одягу від Мах Мага, і з'явилася вона на початку 1970-х років. З 1983 року лінія жіночого одягу для повних Persona be Marina Rinaldi перейшла під крило Marina Rinaldi, а трохи пізніше стала самостійним брендом.

Італійський одяг бренду Persona by MarinaRinaldi завжди виділявся неповторною елегантністю, неперевершеною якістю та вишукуваннями в дизайні.

Наряди від Persona by MarinaRinald  женські, зручні та одночасно
Стильні. Різноманітність колекцій торкається всіх сфер діяльності жінки; на
роботі - виглядає модно та елегантно, у вільний від роботи час, жінка-

‚Persona» віддає перевагу спортивному стилю, а для особливих випадків вміє підкреслити свою чарівну жіночність.

Persona, щоб врахувати всі індивідуальності жіночої фігури, використовує спеціальні лекала, що виділяють виняткову ексклюзивність володарки вбрання Persona by Marina Rinald.

Шик і жіночність простежується в колекціях - це лише мале з того, що можна запропонувати Persona by MarinaRinaldi . Колекції завжди легкі та комфортні, і завжди бездоганний союз вишуканості стилю та елегантності.

Жінка Persona by MarinaRinald   прагне до краси. Вона сучасна і своїм елегантним виглядом приваблюють захоплені погляди оточуючих!