Жіночі вітровки великих розмірів

Вітровка - легкий верхній одяг, розрахований на температуру від +15, головною функцією якої є захист від вітру та дощу. Вітровка - ідеально підходить для мінливої ​​вітряної весняної погоди і дощовою літньої.

Багато жінок відносять вітровку до спортивного стилю одягу, тому відмовляють собі в покупці цього елемента гардероба. Але це абсолютно невірне припущення. Насправді, існує велика кількість моделей і фасонів ветровок, у тому числі дуже елегантних і жіночних.

Від звичайної куртки вітровку відрізняє особлива тканина і спеціальний пошиття. Так тканина вітровки повинна бути вологовідштовхувальною і гарантувати необхідний тілу повітрообмін. При пошитті цього предмета одягу використовуються спеціальна техніка обробки швів, яка забезпечує їх непромокальність.

У класичному варіанті вітровка виглядає як спортивна куртка і поєднується із спортивним одягом, джинсами і кросівками. Спортивні куртки мають найрізноманітніші забарвлення, можуть бути однотонними, виконані в модній техніці color blocking або з принтами.

Її більш елегантна і жіночна модифікація - вітровка-плащ. Виглядають такі моделі дуже стильно і чудово підходять для створення як ділового, так і casual-образу. Як правило, такі моделі мають двобортний комір, красиві гудзики та пояс.

Ще один варіант жіночої вітровки, дуже полюбився модницям останнім часом - куртка-парку. Це подовжена модель вітровки з капюшоном. У класичному варіанті замість пояса парка оснащена кулиской. Парки дійсно є модним хітом ось уже кілька сезонів поспіль. Вони дуже зручні, стильні і практичні. Найкраще в поєднанні з паркою виходять образи в стилі casual. Перед тим, як купувати таку річ як вітровку, ретельно продумайте куди ви будете в ній ходити, які функції вона повинна виконувати, який стиль в одязі вам ближче. Для прогулянок, походів та занять спортом вибирайте спортивну модель. Для стильного ділового образу і для роботи відмінним варіантом буде плащ-вітровка. Для молодіжної міської моди - ідеальним рішенням є парка.

Під час примірки вітровки слід звернути увагу на кілька речей: Ви повинні абсолютно комфортно себе почувати, вітровка не повинна сковувати ваших рухів.

При виборі розміру врахуйте, що можливо доведеться надіти під куртку светр. Вітровка повинна бути легкою, а тканина не повинна м'ятися.