Жіночий одяг великих розмірів Basler

Basler

З давніх часів чоловік захоплювався красою жінки. Заради неї здійснювалися грандіозні відкриття, їй присвячувалися великі перемоги і геніальні твори мистецтва. Чарівна і загадкова, вона стає ідеальним втіленням жіночності з одягом бренду Basler.

Історія бренду

Бренд Basler був заснований в 1936 році в Берліні і до цього дня створює жіночий одяг великих розмірів відповідно до найвищих німецьких стандартів якості і з любов'ю до деталей.

Жіночий одяг великих розмірів від бренду Basler

Жіночий одяг великих розмірів від бренду Basler

Логотип Basler

Фірмовий логотип бренду – метелик – шалено красива і витончена комаха, яку називають квіткою, що ширяє в повітрі. В езотериці метелик є символом душі, безсмертя, відродження, а також символом здатності до перетворень і трансформації, а у нас вона асоціюється з теплом, легкістю і радістю.

Дуже часто зображення метеликів зустрічаються на одязі бренду у вигляді принтів, малюнків або в якості декору. Накладний металевий метелик став головним фірмовим декоративним елементом, який прикрашає сумки Basler.

Стильний одяг великих розмірів від німецького бренду Баслер

Стильний одяг великих розмірів від німецького бренду Баслер

Хто вона – жінка Баслер?

Одяг цього бренду призначений для сучасної і успішної жінки. Вона знає, як виразити себе і свої досягнення. Вона йде в ногу з часом, цінує зручну посадку і безкомпромісну якість. Її вбрання відображають її істинний дух, елегантність, красу і жіночність форм.

Кожній жінці бренд дає тверду впевненість в тому, що вона виглядає бездоганно, де б вона не перебувала, куди б не пішла. Одяг Баслер славиться відмінною якістю, увагою до деталей, не кажучи вже про дизайн, над яким працює команда професіоналів.