Одяг Persona by Marina Rinaldi

Кожна жінка, незалежно від віку і фігури, прагне виглядати на 100% і жіночий стильний одяг великих розмірів є головним помічником у цьому прагненні.

Persona by Marina Rinaldi (Персона) – лінія жіночого одягу великих розмірів від Max Mara Group. Зараз це практично самостійний бренд входить в концерн Max Mara Fashion.

Спочатку це була тільки лінія одягу від Max Mara, і з'явилася вона на початку 1970-х років. З 1983 року лінія жіночого одягу для повних Persona by Marina Rinaldi перейшла під крило проекту Marina Rinaldi, а трохи пізніше стала самостійним брендом.

Жіночий одяг великих розмірів від бренду Persona by Marina Rinaldi
Жіночий одяг великих розмірів від бренду Persona by Marina Rinaldi

Італійський одяг великих розмірів

Італійський одяг бренду Persona by Marina Rinaldi завжди виділявся неповторною елегантністю, неперевершеною якістю і вишуканістю в дизайні.

Наряди від Persona by Marina Rinaldi жіночні, зручні і одночасно стильні. Різноманітність колекцій зачіпає всі сфери діяльності жінки: на роботі – виглядає модно і елегантно, у вільний від роботи час, жінка-Persona віддає перевагу спортивному стилю, а для особливих випадків вміє підкреслити свою чаруючу жіночність.

Щоб врахувати всі особливості жіночої фігури, бренд використовує спеціальні лекала, що виділяють виняткову ексклюзивність власниці наряду від Persona by Marina Rinaldi.

Шик і жіночність, яка простежується в колекціях – це лише найменше з того, що може запропонувати бренд. Колекції завжди легкі і комфортні, і завжди це бездоганний союз вишуканості стилю і елегантності.

Жінка-Persona by Marina Rinaldi прагне до краси. Вона сучасна і своїм елегантним виглядом притягує захоплені погляди оточуючих!

Розмірний ряд одягу великих розмірів становить від 46 до 58.

Сукні великих розмірів від італійського бренду Persona by Marina Rinaldi
Сукні великих розмірів від італійського бренду Persona by Marina Rinaldi

Переваги одягу великих розмірів Persona by Marina Rinaldi:

  • італійські тканини, які відомі в усьому світі завдяки своїй якості;
  • красивий дизайн з урахуванням останніх модних тенденцій;
  • лекала, розроблені з урахуванням особливостей фігури plus size;
  • розмірна сітка, яка включає великі розміри: 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58.
  • унікальні італійські традиції і майстерність.

Який одяг великих розмірів Persona можна купити

Марка випускає свої колекції два раз на рік. У кожній колекції представлені сукні, джинси, блузи, брюки, светри, костюми – все, що потрібно жінці в повсякденному житті. Обов'язково є верхній одяг, іноді взуття та аксесуари. Весь одяг створений таким чином, що його легко поєднувати один з одним, що дуже зручно.

Сучасній жінці завжди не вистачає часу, тому бренд намагається в кожну лінію включити максимум найнеобхіднішої одягу, щоб жінкам не доводилося витрачати багато свого дорогоцінного часу на пошук речей.

У магазині «Хелен Гранд» можна підібрати собі гардероб, це місце де Ви можете створити собі імідж і неповторний стиль. Тепер немає необхідності об'їжджати безліч бутіків, щоб знайти незвичайну жіночий одяг великого розміру – асортимент колекцій Persona by Marina Rinaldi дозволяє вибрати все, що потрібно.

Бути красивою – це бажання будь-якої жінки, воно закладено в ній природою. Розумна жінка, що володіє природною красою, яку може підкреслити гарний одяг великих розмірів, стає абсолютно чарівною.