Абсолютний must have серед суконь

Думаємо, не потрібно пояснювати, що чорні сукні великих розмірів простого крою в мінімалістичному стилі – це річ номер один і абсолютний must have для будь-якої поважаючої себе дами.

У житті кожної жінки, незалежно від її професії, статусу або сфери інтересів, бувають випадки, коли може знадобитися така класична сукня. На відміну від різноманітних літніх, коктейльних, святкових суконь, вона абсолютно універсальна. Чорна сукня простого крою прийде на виручку і студенткам, і гламурним дівчатам, і серйозним діловим жінкам.

Чорні сукні великих розмірів знадобляться кожній дівчині в будь-якій життєвій ситуації – будь то діловий прийом, вечірка або весілля. Саме тому такі сукні називається найчастіше універсальними або класичними.

Вибираємо чорну сукню на повну фігуру

На дівчатах з пишними формами ідеально виглядатиме класичний варіант. Відмінною рисою такої моделі є не тільки його колір, але і простота крою. На такій сукні не повинно бути безлічі гудзиків, оборок, прикрас, бантів.

Ідеальна чорна сукня великого розміру має такі особливості:

  • максимально простий крій без зайвих деталей;
  • рукав короткий, довгий або 3/4;
  • допускається довжина до або трохи нижче коліна;
  • досить щільна, що тримає форму тканину;
  • мінімум деталей.

Додаткових аксесуарів чорна сукня не вимагає. Підійдуть для наряду звичайна сумочка і однотонні туфлі. А прикраси, біжутерія, макіяж і зачіска можуть бути такими, до яких звикла жінка в повсякденному житті. Таким чином, кожній жінці варто мати в своєму гардеробі маленьке чорне плаття, яке прийде на виручку в будь-якій ситуації.