Clips

 Clips

Італія, як ніяка інша країна, славиться великою кількістю модних будинків і талановитих дизайнерів одягу Більшість всесвітньо відомих брендів, так чи інакше, пов'язана з Італією.
Одним із таких марок є Clips. Непомітна назва багато про що говорить любителькам виглядати стильно - адже це ім'я є гарантією якості виробів та їх ідеального зовнішнього вигляду.
Бренд Clips був створений у 1985 році, таким чином, його історія налічує вже понад тридцять років. Для мінливого світу моди це солідний термін, який сам по собі вже є позитивною рекомендацією. Батьківщиною бренду, як було сказано вище, є Італія, а точніше - невелике містечко під назвою Карпі. Незважаючи на невеликі розміри, у цьому місті на світ з'явилося багато гучних імен світу високої моди. З'єднувальницею та натхненницею бренду стала Ванда
Бертареллі. Власне, марка Clips є частиною текстильної групи, створеної Вандою Бертареллі, під назвою WandaMode. Перший шоурум бренду з'явився в Мілані 1995 року.
Спочатку компанія являла собою невелике приватне ательє яке занієлося самостійною розробкою та випуском предметів гардеробу для представниць прекрасної половини людства. Сьогодні невелике італійське ательє – це просто спогади. Компанія має чудово обладнане виробництво, де ведеться створення та пошиття модельних лінійок бренду Clips
Якість виробів, що предстаелі, виключно висока, вона досягається за рахунок використання тільки кращих матеріалів, а таюке - завдяки пильній увазі до деталей Виробництво одягу Clips ведеться виключно в Італії, без виведення виробничих потужностей в азіатські країни. Купуючи одяг бренду Clips, жінка отримує саме те, чого очікується від товару категорії «Made in Italy».
На сьогоднішній день ведеться випуск трьох ліній: власне Clips, а також дві лінії, які компанія представила на ринку відносно недавно: Clips More та Clips Tricot
Clips - основна лінійка, уособлення високої моди, стильна, індивідуальна, бездоганно жіночна. Охоплює розмірний ряд від 40 до 54 розміру.
Clips More – логічне продовження основного бренду, з гламурним відтінком. У цю лінійку входять футболки, брюки, джемпера, загалом, набір предметів гардеробу для різних випадків остраху
Clips Tricot - як випливає з назви ця лінійка представлена ​​виключно виробами з трикотажу. Яскраві повсякденні та коктейльні сукні є своєрідною візитною карткою цієї лінійки.
Розробники представляють цю лінію як самостійний бренд. проте по суті є продовженням власне Clips і позиціонує себе як доступний бренд класу люкс.
Також порівняно недавно бренд порадував своїх шанувальниць появою нової лінійки - Clips Up Це спеціальна лінія одягу з розширеною сіткою розмірів, що випускаються Для трьох основних ліній бренду Clips характерне використання виключно натуральних матеріалів, тоді як Clips Up відрізняється частим додаванням еластану до натуральних волокон. Це робиться для кращого моделювання силуету, забезпечення високого ступеня комфорту виробів та дає відчуття свободи жінкам, які віддали перевагу одягу саме цієї лінійки.
Одяг Clips має досить широку цільову аудиторію, оскільки проводить політику цінової сегментації. Це означає, що бренд не позиціонує себе як мас-маркет. ні в якості  |виключно дорогого бренду класу люкс Завдяки дробленню лінійок на цінові сегменти, будь-яка жінка, незалежно від віку, соціального стану та рівня доходів може вибрати для себе відповідні предмети гардеробу від Clips
Одяг бренду Clips найчастіше вибирають для себе самостійні та сильні жінки, які самі забезпечують себе і здатні, образно кажучи, «пробивати» дорогу в житті. Проте нові колекції враховують і перевагу романтично налаштованих натур.