Купальники для повних Anita

Anita

Німецька марка Anita спеціалізується на пошитті жіночої нижньої білизни і купальників великих розмірів. Висока якість, безкомпромісний комфорт, зручна посадка по фігурі відрізняють вироби цієї марки.

132-річний досвід компанії дозволяє розробляти унікальні вироби з урахуванням індивідуальних особливостей і потреб клієнток: для нестандартних параметрів фігури або великих грудей, для годуючих мам або спортивних активних жінок – наші колекції нижньої білизни великих розмірів і купальників на повну фігуру створені з думками про комфорт і затишок будь-якої жінки.

Купальники великих розмірів від бренду Anita

Купальники великих розмірів від бренду Anita

Історія бренду

Anita є традиційною німецькою сімейною компанією, яка була заснована в 1886 році. Головне виробництво розташоване у Верхній Баварії в Бранненбурге. На даний момент бізнесом управляють Георг Вебер-Унгер і його двоє синів: Георг і Йоханнес. Це вже четверте покоління компанії.

В цілому Anita має чотири виробничі майданчики по всьому світу, де задіяні більш ніж 1500 співробітників. Компанія дуже дбайливо ставиться до свого персоналу і вважає його частиною сім'ї. Багато співробітників працюють з компанією вже більше 30 років, деякі – навіть сини або дочки колишніх співробітників!

Бренд постійно удосконалює навички та технології, прагнучи одночасно підвищувати якість, зручність і зовнішній вигляд виробів, не забуваючи стежити за модними трендами. Скрупульозна робота над дрібними деталями і особливості пошиття часто приховані або не помітні з першого погляду, але грають величезне значення для комфорту при щоденному використанні.

Купальники для повних від бренду Anita

Купальники для повних від бренду Anita