Модні брюки для повних дам

На сьогоднішній день модний ряд пропонує купити жіночі брючні вироби найрізноманітніших фасонів. Розглянемо кілька модних варіантів брюк великих розмірів для жінок, чиї параметри відносяться до розмірній сітці від 46-го і більше.

Які фасони підійдуть власницям розміру plus size

Класика, як завжди, поза часом і йде абсолютно всім. Прямі брюки – обов'язковий предмет одягу жіночого гардеробу. Жінкам з пишними формами рекомендуємо носити штани з випрасуваними стрілками – це прийом додає стрункості та діловитості.

Штани банани або штани галіфе, що по суті одне і теж, прекрасно виглядають на володарках пишних форм. Цей фасон є штани вільні у верхній частині і злегка завужені в нижній, тому вони просто створені для того, щоб приховувати повні стегна.

Завищена талія подовжує силует, складки в районі пояса створюють ефект драпірування і приховують випирає животик. Дамам, які носять одяг великих розмірів, слід вибирати моделі з м'яких тканин, що тягнуться темних відтінків, тоді ви будете виглядати в галіфе ідеально.

Штани дудочки в поєднанні з подовженою блузою або тунікою також чудово виглядають на дамах з великими формами. Для осінньо-зимового сезону підійдуть джинси такого фасону, а для літа і весни моделі з більш легких тканин яскравих відтінків.

Широкі моделі брюк також актуальні. Це найзручніша модель жіночих брючних виробів і вона буде чудово виглядати як на худорлявій дівчині, так і на пампушці. Жіночі широкі брюки шиють із самих різних матеріалів. Наймоднішими і ефектними можна назвати моделі з джинсової тканини і з плісированого шифону.

Не дивлячись на те, що штани - річ підступна особливо для повної фігури існують кілька золотих правил, які працюють завжди.

Що робить фігуру стрункішою:

  • щільні тканини, причому чим щільніше, тим краще: костюмна тканина, щільний трикотаж, льон та інші;
  • темні кольори, але необов'язково тільки чорний;
  • вертикальна або діагональна смужка, а також наявність вертикальних рядків і стрілок;
  • дрібний геометричний малюнок, включаючи клітку.

Що повнить:

  • стрейч і тонкий трикотаж випинають назовні всі недоліки;
  • яскраві і світлі кольори;
  • горизонтальна смужка;
  • великий малюнок, особливо квітковий принт.

Штани великого розміру для повних ніжок

Якщо у вас повні ніжки, це ще не привід не полюбити штани. Віддавайте перевагу прямим або злегка розширеним до нижньої частини фасонів. Ідеальна довжина виробу – до середини каблука.

Звичайно, дуже важливо вибирати правильні відтінки: чорні, темно-сині або темно-сірі брюки будуть дуже до речі. Наявність вертикальних рядків і акуратно випрасувані стрілки – ще одна важлива деталь при виборі брючного виробу.