Жіночі вітрівки для повних

Від звичайної куртки вітровку відрізняє особлива тканина і спеціальне пошиття. Так тканина вітрівки повинна бути вологовідштовхувальною і гарантувати необхідний тілу повітрообмін. При пошитті цього предмета одягу використовуються спеціальна техніка обробки швів, яка забезпечує їх непромокаемость.

Фасони вітрівок для пишних форм

У класичному варіанті вітрівка виглядає як спортивна куртка і поєднується зі спортивним одягом, джинсами і кросівками. Спортивні куртки мають найрізноманітніші забарвлення, можуть бути однотонними, виконані в модній техніці color blocking або з принтами.

Її більш елегантна і жіночна модифікація – вітровка-плащ. Виглядають такі моделі жіночих ветровок дуже стильно і чудово підходять для створення як ділового, так і casual-образу. Як правило, такі моделі мають двобортний комір, красиві гудзики і пояс.

Ще один варіант жіночої куртки, дуже полюбився модницям останнім часом – куртка-парка. Це подовжена модель вітрівки з капюшоном. У класичному варіанті замість пояса парка оснащена кулиской.

Парки дійсно є модним хітом ось уже кілька сезонів поспіль. Вони дуже зручні, стильні та практичні. Найкраще в поєднанні з паркою виходять образи в стилі casual.

Що потрібно знати перед тим, як купити вітрівку великого розміру

Перед тим, як купити жіночу куртку, ретельно продумайте куди ви будете в ній ходити, які функції вона повинна виконувати, який стиль в одязі вам ближче.

Для прогулянок, походів і занять спортом вибирайте спортивну модель. Для стильного ділового образу і для роботи відмінним варіантом буде плащ-вітровка. Для молодіжного міського лука – ідеальним рішенням є парка.

Під час примірки вітровки слід звернути увагу на кілька речей:

  • Ви повинні абсолютно комфортно себе почувати, вітрівка не повинна сковувати ваших рухів.
  • При виборі розміру врахуйте, що можливо доведеться надіти під куртку светр.
  • Вітрівка повинна бути легкою, а тканина не повинна м'ятися.